GAZİANTEP YÖRESEL ÜRÜNLERİ HAMİDO.COM.TR İLE BİR TIK UZAĞINIZDA

GAZİANTEP YÖRESEL ÜRÜNLERİ HAMİDO.COM.TR İLE BİR TIK UZAĞINIZDA GAZİANTEP YÖRESEL ÜRÜNLERİ HAMİDO.COM.TR İLE BİR TIK UZAĞINIZDA


Bütün Dünya’da sınırsız bir tüketim mevcutken, tüketilen ürünlerin kalitesiz ve sağlıksız oluşu, insanları yerel, doğal ve sağlıklı ürün arayışına itmiş durumda.

Eskiden market, bakkal ve pazar dışında alışveriş yapma imkanı bulamayan insanlar, artık bu gibi yerlere muhtaç değil. İnternetin her eve girmesi ile birlikte eve giren ürünlerin de değişiklik göstermesi kaçınılmaz. Bütün imkanlar elimizin altındayken hala sağlıksız gıda ürünlerine mahkum olduğunu zanneden insanlar var ise çok yanılıyorlar.

SİPARİŞ TELEFONU: 0 505 118 55 64

HAMİDO İLE TANIŞMALISINIZ

İnsanları marketlerin sattığı, sağlıksız ve doğal olmayan ürünlere mahkum olmaktan kurtaran firmanın adı: “HAMİDO

Hamido markası Gaziantep’in yerel ürünlerinin satışını yapan Global Web Dizayn Ltd. Şti. bünyesinde faaliyete geçen bir firma.

Gaziantep’in o meşhur ve sağlıklı ürünlerini Türkiye’nin her yerindeki insanlara ulaştırmayı amaç edinmiş olan Hamido markasına www.hamido.com.tr üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

SİPARİŞ TELEFONU: 0 505 118 55 64

TAMAMEN DOĞAL, LEZİZ VE KALİTELİ ÜRÜNLER HAMİDO’DA…

Bütün ürünleri Gaziantep’te üretilen ürünlerin satışını gerçekleştiren Hamido markası, bütün müşterilerine en sağlıklı, en doğal ürünleri ulaştırmak için kendiyle yarışan bir firma. Kimyon, nane, pul biber, isot gibi baharatların yanı sıra, antep fıstığı, kuru üzüm, nar ekşisi ve tarhana gibi onlarca çeşit ürünü “Sağlıklı mı, değil mi?” endişesi taşımadan güvenle sipariş edebileceğiniz Hamido markasının fiyatları da marketlerde gördüğünüz fahiş fiyatlardan çok daha uygun.

SİPARİŞ TELEFONU: 0 505 118 55 64

Lezzet, sağlık ve ucuzluğu bir marka altında toplamayı başarabilmiş olan Hamido markasında 50 adet Biber Kurutmalık’ın düzine fiyatı yalnızca KDV dahil 15 TL; 50 adet Patlıcan Kurutmalık’ın düzine fiyatı KDV dahil 15 TL; 1 kilogram Nar ekşisinin fiyatı ise KDV dahil 37,50 TL.

Üstelik 10 kilogram ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo hizmeti de sunuluyor.

İpek pul biberler, sağlıklı yöntemlerle üretilmiştir. Yemeklerinize kattığınızda kalitesinin getirdiği lezzeti fark etmememiz imkansız. Nar ekşisini mutlaka denemelisiniz. Doğal olarak kurutulmuştur.

Nar ekşisi sevenler için Hamido markanın garantisi altında olan doğal katkısız nar ekşisini www.hamido.com.tr internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Salataların adeta tamamlayıcısı olan nar ekşisini, Hamido markasının güvencesi altında sipariş edebilirsiniz. Diğer bütün ürünleri gibi tamamen doğal yollarla üretilmiş olan, lezzetli ve en önemlisi sağlıklı nar ekşisini www.hamido.com.tr internet sitesinden sipariş edebilirsiniz.

Acı biber salçasına da diyecek yok. Hakiki maraş biberi ile yapılan Hamido biber salçalarını da mutlaka denemelisiniz.

Neredeyse ünü dünyaya yayılmış olan Gaziantep yemek kültürünü oluşturan bu ürünler sadece Gazianteplilerin değil, sizin de hakkınız. Sağlık açısından hiçbir şüphe barındırmayan Hamido markası sizler için Gaziantep’i ayağınıza getiriyor.

www.hamido.com.tr internet sitesinden istediğiniz ürünün siparişini verebilir, mutfağınıza lezzet, evinize sağlık katabilirsiniz. İnternet adresi dışında firma ile iletişime geçmek için aşağıda verilen adresten ve telefon numarasından yararlanabilirsiniz.

Adres: Fatih Mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarı Kurtuluş Apartmanı No: 153/A Şehitkamil – Gaziantep

Web: www.hamido.com.tr SİPARİŞ TELEFONU: 0 505 118 55 64

YORUMLAR

Tags : GAZİANTEP Tarifi YÖRESEL Tarifi ÜRÜNLERİ Tarifi HAMİDO.COM.TR Tarifi İLE Tarifi BİR Tarifi TIK Tarifi UZAĞINIZDA Tarifi GAZİANTEP YÖRESEL ÜRÜNLERİ HAMİDO.COM.TR İLE BİR TIK UZAĞINIZDA ve yapılışı, kolay GAZİANTEP YÖRESEL ÜRÜNLERİ HAMİDO.COM.TR İLE BİR TIK UZAĞINIZDA resimli ve yapılışı nurselin mutfağı GAZİANTEP YÖRESEL ÜRÜNLERİ HAMİDO.COM.TR İLE BİR TIK UZAĞINIZDA ardanın mutfağı