Bisküvi Tatlısı Tarifi

Bisküvi Tatlısı Tarifi Bisküvi Tatlısı Tarifi

Sevgili hanımlar bugün sizlere bisküvili tatlısı tarifini vereceðiz.

Emminim çoğunuz sürekli aynı tatlıları yemekten sıkıldınız ve farklı tatlar denemek istiyorsunuz. Bizlerde sizleri düşünüp farklı bir tat olan bisküvi tatlısı tarifini paylaşma gereği duyduk.

Malzemeler; 3 paket bisküvi 1 Lt süt 2 adet kakolu puding (tercihe göre muzlu da olabilir)

Yapılışı; Öncelikli olarak pudingi arkasında yazılan tarife göre piþirin. Daha sonra düz bir borcama çok az bir puding koyun onu yayın. Üzerine bisküvileri yerleştirin. Tekrar üzerine puding dökün. Bu işlemi dört ya da isteðinize göre beş kat olana kadar tekrarlayın. Bittikten sonra en son üzerine biraz daha fazla puding koyun. Bir iki saat buzdolabýnda soðumaya býrakýn. Servis yapacağınız zaman üzerini süslemek için hindiztan cevizi, fındık ya da ceviz serpiştirebilirsiniz. Akşam çay saatlerinizde çayınızın yanında farklı bir tat olacak olan bisküvi tatlısı tarifimizi denemenizi öneriririz. Þimdiden afiyet olsun..

YORUMLAR

Tags : Bisküvi Tarifi Tatlısı Tarifi Tarifi Tarifi Bisküvi Tatlısı Tarifi ve yapılışı, kolay Bisküvi Tatlısı Tarifi resimli ve yapılışı nurselin mutfağı Bisküvi Tatlısı Tarifi ardanın mutfağı